Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz lacibacsi #146596 üzenetére

    T9ben van most kb a legjobb mm. Esetleg meg a tierlimites 7es tankokkal, bar elofordulhat neha penproblem, de vmi kompromisszum kell

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

  • jano_77

    nagyúr

    válasz lacibacsi #146596 üzenetére

    BC 25t AP már csak áll a garázsban és arra vár, hogy végre meghozzam a döntést, hogy marad vagy eladom ugyanis annyira bejött használat közben, hogy komolyan fontolgatom, hogy megtartsam 9-es tanknak.
    Baromira élveztem vele a csatákat és a játékot. A Skoda T50-el a végére megbarátkoztunk és szintén élvezetes csatákat lehetett vele menni, de a kis BC-el vhogyan mégis jobb volt az összhang és a kép.
    Ettől függetlenül a nagy Skoda viszont baromi jó, azt mindenképp javaslom, hogy megszerezd. Lehet, hogy nem olyan fürge mint a BC, de azzal is lehet menekülni azért könnyedén szerintem.
    Nagy BC megvettem a legutóbbi Gamescome-os akcióban, de sajnos azóta sem volt még legénységi átképzős akció, így nincs még a legénységem átképezve, nem is tudtam menni vele azóta sem. :( FU WG

    Egy kérdés:
    Jól vettem észre, hogy ha tier 10-el megyek csatába - és gondolom viszonylag előkelő helyen végzek a csapaton belül - akkor kapok kötvényt már!? Mert biztosan emlékszem, hogy 6, azaz hat, kötvényem volt most pedig 18 van a garázsban!? :F
    Azt lehet tudni, hogy miért és mennyi jár?
    Illetve a legénységi javító lehetőségek tényleg javítanak-e vagy csak placebo?
    Sajnos a Rangsorolt csaták első körében szerzett kötvényeket sikerült elherdálnom viszonylag elég gyorsan és ráadásul elég haszontalanul, mert mire észre vettem, hogy a mozgó optica, amire költöttem totálisan felesleges, mert a legtöbb tanknak már a normállal is több volt a látótávja mint a max, addigra már nem is maradt szinte kötvényem. :U :(((

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

  • jr1994

    addikt

    válasz lacibacsi #146596 üzenetére

    Alapból nyilván nem akarok szar csatát menni, de ha már játszok, néha kéne húzni azt a skodát, de azzal a tankkal valamiért mindig szar csatáim vannak mostanában. Az első 30 csata jó volt vele, azóta rémálom :(

    (#146601) jano_77:

    Amikor legutóbb játszottam, elég furcsa volt, volt olyan 10-es csata amikor ki sem írta hogy 0 kötvény, máskor meg adott párat :F legénységi javítónál mire gondolsz? A kötvényes izék biztos működnek.

    Azt 3 legénységi tagot meg ugye nem halsz bele, ha 30000 helyett 60000 kreditért képzed át :D nemár hogy ezért nem játszol egy 10-es tankkal, ami ennél sokkal drágább volt.

    (#146602) nanus: meg is válaszoltad, köszi!

    WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Új hozzászólás Aktív témák