Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz #77646080 #145277 üzenetére

    Vagy éppen Overlord, ahol egy-két tető nélküli házikóba, ha nagy sebességgel megy az ember, egyszerűen beleragad, vagy beleesik, nem is tudom. Tiszta vicc, én még a régi 1390-nel maradtam bent az egyikben.

    Más: E100 - gurultam még pár karikát vele, továbbra is úgy érzem, nagyon fogom szeretni. Még nem volt alkalmam "normális körülmények" közt játszani vele (értsd" kipihenten, nem hosszúhétvégére készülődve stb.), így egyelőre nem vagyok vele nagy ász (8 meccs/2300 sebzés), de majd pár tíz-száz csata után lesz ez jobb is. A sebessége nagyon tetszik, nem bánom hogy feladtam a Maus ágat, ez a stílus (nem bunker, de azért jól páncélozott, mozgékonyabb) jobban bejön. Senki nem köszöni meg a 750-eket. :-) A lőszer sebességét még nagyon szoknom kell, inokolatlanul sok a pattanóm, de majd belejövök, meg persze a legények sincsenek még 100%-on, de az gyorsan meglesz. Így elsőre cél a hp-m meglövése lesz, de aztán hosszabb távon szerintem kivitelezhető a 3000 körüli átlag is. Meglátjuk, mindenesetre nem bántam meg.
    Sajnos kreditből csak 2.5 milla maradt, mert fogyókat is kellett vennem, és mivel csak vasárnap tudok játszani legközelebb, lehet hogy nem gurul be a BC. Akkor viszont veszek valami 9-est, talán a T-10-et, de akadna más is, meglátjuk.

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák