Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolee11

    senior tag

    válasz rlazol #131028 üzenetére

    Abszolúte nem haragszom. :)
    Sőt, örülök az őszinte véleménynek! Viszont 800 csata alatt próbáltam majmolni a "nagy harcosokat", ugyanazt csinálom mint ők, még egyetlen csatában sem láttam nagy csodákat, ami ámulatba ejtett volna, hogy ez igen apám, micsoda trükkök, na ezt kellene megtanulni... viccet félretéve, azért ez nem áll messze a valóságtól. Annyit megtanultam, hogy sokat kell egy tankkal játszani, és kifejleszteni a legénységet is, nos ezidáig sokat variáltam, gondoltam a titok a fejlődésben rejlik, azaz minél nagyobb a tank, annál tovább marad életben az ember, ami részben igaz is, viszont a legénység sokkal fontosabb mint maga a tank. Az öcsém bő egy hónapja csak egy tankkal játszik, és másfél hónap alatt megtriplázta a WN8-as valamit, a sebzés átlaga is 446.
    Mindenkinek köszönöm a tanácsokat és segítséget, nem fogom feladni, amúgy se szokásom feladni a dolgokat. Orosz vonalon a páncélvadász vonalon indultam el, de akkor ezek szerint nem jól, majd nekivágok a T34-es vonalnak is, csak legyen rá időm, a svéd 5-ös szinten meglátjuk mi lesz. :)
    Még egyszer köszönöm! :R

    no brain, no problem

  • Stanislav84

    tag

    válasz rlazol #131028 üzenetére

    Ehhez csak annyit tennék hozzá, mint szintén 5000 csata alatti játékos (vagy, ha valaki új ágat kezd), hogy sokszor nem könnyű egy új játékosnak elkezdeni megtanulni ezt a játékot, pláne, hogy szerény véleményem szerint Tier 3-4 a lehető legrosszabb tanulási felület a játékban. Inkább tier 5-től kezded el igazán tanulni a játékot. És nem azért, mert addigra érik be, hanem, mert a tier 3-4 tankok egyszerűen annyira irrevelánsak már +1 tierben is, nem hogy +2-ben, annyira nem tudsz hatással lenni a csata kimenetelére, hogy nem sokat tanulsz belőle... PLÁNE, ha még mondjuk "csak" 75%-os legénységed van. Ezt most újra tapasztaltam a svéd ágak húzásával, és tier 5-ig förtelem volt...

    Nem csak én, de sokan mások is többször hangot adnak annak, hogy a WG-nek a jelenlegi tier 3-4 matchmakinggel tennie kell valamit, mert nem hogy a kedvét meghozná az új játékosoknak és fokozatos nehézséget jelentene, hanem csupa negatív élménnyel és sikertelenséggel gazdagodnak. Mondhatnám itt a hajós játékukat példának, ahol ezt megoldották...

    Zolee11 (#131026)

    Javasolom olyan tank ággal kezdj el játszani, amivel tényleg megtanulhatsz bizonyos alapvető dolgokat, játékmechanikát. Ehhez például tökéletes mind az orosz KV-1 heavy tank ág (amit mások is mondtak), vagy az amerikai tornyozós heavy vonal. TD-k közül a német ágakat tudom javasolni, a medek közül pedig szintén vagy az amerikai vagy az orosz vonal jó kezdésnek. Light tankokat pedig szerintem egy jó ideig felejtsd el, amíg nem tudod, hogy a felderítés és rejtőzködés hogyan működik a játékban. Ezekhez és sok minden máshoz is tudom javasolni a WG által kiadott informatív youtube videókat, de ezen kívül sok más neves (akár magyar) youtube-ostól is tanulhatsz. Egy idő után pedig ha már az alapok mennek, érdemes a jobb játékosok streamjeit nézni és abból tanulni. Több mindent is el tudnék én is mondani neked, de nem férne bele egy ilyen fórumbejegyzésbe. :) Ha egyszer érdekel, keress meg játékban Syrn84 néven.

    Mindenki kezdi valahol... és ettől nem kell megijedni. Én mivel szeretek utána olvasni a dolgoknak, ezért alapból már kisebb előnnyel indultam, amikor elkezdtem játszani... és nagyjából 600-2000 csata között kezdtem ráérezni a játékra és kezdtem jó eredményeket produkálni, Csak idő és hozzáállás kérdése.

    Végszóként, hogy kezdőként is el lehet érni egy szintet "viszonylag" hamar.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák