Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K6000

    tag

    válasz vhw #11496 üzenetére

    Hmmm szerintem tehetünk egy próbát. Az IS-6 tankodnak ha nem töltöd be a prémium lőszert akkor 175 mm az átütése. A tornyot így nem ütöd át mivel az 185 mm, a kupolát igen de mivel mozgok, nagy eséllyel fölé fog menni. A front páncél átütéséhez ami ugye 150 mm és döntve van + be is forgatom legalább 200 mm kell, ha ügyes vagyok (ideális mértékben forgatom) vagy van némi távolság is közöttünk akkor még a 200 mm átütés is kevés. (Tiger 8.8 ágyú csak prémiummal tud átlőni) egyetlen esélyed a géppuska nyílás de azt nagyon nehéz lesz eltalálnod mivel a tank mozogni fog!
    A tapasztalat az, hogy az orosz tier 6-8 tankok szemből csak igen-igen ritkán sebeznek meg. A csatáim nagy részében hozza a Tiger P "szerzett lehetséges sebzés" értékét ami átlag 2000-3500 között szokott lenni. A játék stílusom is nagyon hasonló a 2 tankkal, ha Top Tier vagyok.

    ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

Új hozzászólás Aktív témák