Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz Kiki18 #102219 üzenetére

    (#102220) @h1mpi
    (#102221) @Simi37
    Sok néznivaló nincs benne, mert egy bokorban ücsörgök a csata 90%-ában :D
    Malinovkán elég egyértelmű hova kell menni. Vannak ennél sokkal érdekesebb spotolós replayeim például Erlenbergben, Lakevillen, Redshiren (ELC-vel LT-15), Karelián, de még Arctic Regionon is volt több ezer passzív spotos csatám. Csak ezek patch előttiek így nehézkes lenne visszanézni őket.
    Minden esetre itt a két tegnapi köröm:
    15 felderítés: [replay1]
    12700 spot: [replay2]

    (#102222) @jano_77:
    Felszerelés: Távcső, Venti, Periszkóp
    Célzásgyorsítón gondlkodtam Periszkóp helyett, de eddig bevált a csigaszem. Úgy vettem észre, hogy ritkán venném hasznát a Célzásgyorsítónak, mert többnyire vagy olyan közel vagyok az ellenséghez, hogy nehéz lenne mellé lőni vagy pedig olyan a szituáció, hogy van időm kivárni amíg rászűkül.
    Legénység:
    Parancsnok: 6. érzék, BIA (a csata után lett 100% szóval itt még nem volt aktív), Álca (csata után raktam fel)
    Lövész: Álca, BIA, Pillanatkép 95% (Ő a karácsonyi 8bites eventből került be így majdnem 1 sorral több skillje van)
    Vezető: Álca, BIA (a csata után lett 100% szóval itt még nem volt aktív), Sima utazás (csata után raktam fel)

    (#102226) @zsolthee: Mindkétszer délről indultam. De ugyanabba a bokorba szoktam menni délről és északról is. Ha jön szembe scout mindkét esetben van bevált visszavonulási helyem persze 1390-el rizikósabb, mert nem tölt be mire középre érek. Múltkor MT-25-el északról indulva mentem be, de akkor felspotoltak így nem maradhattam a bokorban, bementem az árokba középen és a kő mögé bújtam el. Átváltottam passzívról aktív scoutra kidugdostam a fejem és úgy spotoltam. Sajnos akkor egy full piros xvm szerint 15% eséllyel rendelkező csapatban voltam, de egész sokáig kihúztam így. Be kellett jönniük középre értem kiszedni, mert máshonnan nem tudtak kiszedni. Kaptam gratulációt az ellenféltől chat-en ami jól esett :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák