Új hozzászólás Aktív témák

  • magyargyerek

    tag

    válasz rlazol #97440 üzenetére

    "Gyűlölöm a 25%RNG-t," gyakorlatilag ezzel elismerik hogy csalnak a játékban.Ez egy kitalált dolog ez a 25 százalék. Erre rá lehet fogni miért nem találsz el egy 5 méterre lévő tankot oldalról mikor simán át kéne hogy üsse. de nem mert lepattan. Minden ilyen csata után mikor ilyen hihetelen (nem találok el 100 százalékos ziccerben el egy tankot) eredmény statisztikát megnézek és az jön ki hogy egy olyan játékost nem találtam el aki tömi a prémmel a fejlesztéseket, átugrik tankokat, egyes tankokkal egy kört se megy de ott a következő tankja a felsőbb szinten ,tele a garázsa prém tankokkal. Szóval a játék egy fajta védőpajzsot tart /bár rossz a játékos) de mivel sok lét tol bele ezért neki csal és védi azzal hogy nem ütheted át. Ráadásul egy ilyen pocsék játékost berak opp játékosok csapatába, legyen neki még több sikerélménye. Ha nem segítené az mm már rég abbahagyná a játékot 30 százalékos eredménnyel. Na ezt nem hagyhatják ezért csal nekik a játék. Ezt le merem írni 25K csata után és 3-4 éve játszom. Ja hogy néha rólam is pattannak le golyók? Köszönöm én nem kérnék ilyen segítséget! Ha lehetne ne segitsen nekem lapattanóval rólam de akkor az eneminek se segítsen. Csak ezzel meg az lenne a szitu hogy így a játékban maradna az a pár fanatikus opp játékos és ez üzletileg nekik nem érné meg. tehát tolni kell a hüjéket (akár csalással) hogy minél tövább tolják a játékba a zsét. Anno a battlefield 1942-be nem volt csalás és tudjátok mi volt az eredménye? Bementél játszani és az opp játékosok sz*rrá vertek. Ezt nem tehetik meg a Wotban mert az üzlet bedölne.

Új hozzászólás Aktív témák