Új hozzászólás Aktív témák

  • ddt500hu

    veterán

    válasz KisApám #97417 üzenetére

    Á nem kell törődni vele. Engem egy dolog érdekel igazán. Minél többet sebezzek! Ha tomato csapatot kapok megyek a lemmingek mögött, ha kék csapatot akkor megyek előre mert a statpadderek jól tudnak supportolni! :DDD Annyira nem zavar ha veszítünk ha én megtettem mindent a győzelemért. :U
    A tűzoltós témához meg annyit, hogy egy darab automata tűzoltót nem vettem fél éve és még is van 224db a raktárban mert állandóan azt nyerek. :Y

    (#97418) WOT-H-A-C Ezzel nem értek egyet. Annyiban dönt az első pár ezer csata, hogy kiderül hajlandó vagy-e tanulni a hibáidból vagy a képességeid/elméd behatárolnak-e?
    A klánunkban van pár régi tag 1000-1200wn8-al (30-40k battle) akik tudják magukról, hogy soha nem lesznek jobbak. Egyszerűen ennyit tudnak.
    De az 1500-1800 közöttieknek mindnek emelkedik a wn8-a meg a WR-je is.
    Mert akarnak is jobban játszani, tesznek is érte és a képességük is meg van.
    Akinek nincs meg a reflexe, térlátása, mozgáskoordinációja az hiába olvas el 500 tankelemzést és néz meg 2000 videót.
    Akinek ez meg van viszont seggtitán és nem zavarja, hogy a gold ammot benyeli a rétegelt páncél, meg side scrapel a KV2 ellen stb. az szintén megreked egy szinten.
    Én 2400wn8-ig fogok eljutni. A WR talán eléri majd a 60%-ot. Ennyit tudok. soha nem leszek 3000-es ember.
    A statnak nem a pillanatnyi állapota az érdekes hanme az utolsó 1-2 hónap. Ha a 30k csatás embernek 1000wn8-a van, és az utolsó 1000 csatában is 1000 a wn8 az már soha nem lesz jobb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák