Új hozzászólás Aktív témák

  • sebijani1982

    senior tag

    válasz Djuree #95672 üzenetére

    Akkor ugye az FV-183 -akat és a JGPz E100-akat is törli a WG? Illetve az "OP" kerek tornyos ruszki medeket, ja meg a T1 Cunnikat is....

    Bocs Djuree de mindig van ilyen.

    Nem hiszem el, hogy veled még nem volt olyan, hogy 3-4 arty lőtt rád egymás után és maximum csak a láncod vitte le. Én ilyenkor szoktam jót röhögni, hogy 20-30 s-ig szerencsétlen a felhő átvonulást nézheti a meteorológiai műholdjáról. Csak ugye az ilyet nem posztolja az ember, mert ez "természetes".

    Más:
    VK Aladár-ra van valakinek ötlete, hogy hogyan kell használni? Próbálom második vonalból csipegetni az ellenfeleket, de néha azt veszem csak észre, hogy hirtelen első vonalas vagyok. (Többieket, ugye felmorzsolták.) Van olyan taktika vele, amivel 1-2 tankot le lehet gyűrni? Mert a medek leforognak nagy százalékban, a 200 pen pedig face to face nem feltétlenül nyerő a többi VIII-as heavy-hez. Illetve tudom User error, de nekem nagyon hektikusan sikerül "pattintani" vele. Hiába forgatom csak a vak szerencse segít, hogy pattintsak...

    Köszi előre is.

    [ Szerkesztve ]

    "Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

Új hozzászólás Aktív témák