Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    Érdekesek lesznek ezek a perszónális küldetések. Mondom megcsinálom a medes ELSŐ küldetést, hót egyszerűen tűnik. Hát... Két ilyen kör után lett csak meg, ez is alig, egy szent emil pattant a tornyomról, máskülönben elveszítjük a második csatát. Mondjuk hull down-ban tud azért pattintani a T-25, érdekes kialakítású a tornya, de azért a szent emil nem csúzlival lő, sikerül jol beállítanom a tornyot. Ebben a második csatában is gyakorlatilag egy kolobanov kellett, amit nem kaptam meg, mert egy hasznavehetetlen grille csapattárs meglapult az épületek mögött, de semmit nem segített az 5 ellenféllel szemben.

    Prém nélküli eredmények, hihetetlen, hogy ilyen csatákat kell mennem a legelső med küldetésért. az első csata is éppen hogy meglett volna, már csak egy lövés kellett, de lejárt az idő. Természetesen hiába rimánkodok én a csapattársaimnak, hogy ne rohanjanak már előre, hagyják jönni az ellenséget, áhhhh

    A könnyű tankokat meg állandóan városba dobálja, vért izzadtam a második küldetéssel ott is. Sztalingrádban kellett felderítenem először 2 ellenséget és túlélni, a felderítés még ment is, de nekirohantam egy épületnek a fordulásnál és ferdi seggbe lőtt. Utána meg foglaltam, de egy agyhalott (sajnos magyar kurucos idióta b.rom, nem lenne mindegy neki hol áll? a körön belül vagy azon kívül kb 10m-rel, arty nem volt) nem segített foglalni és el kellett meneküljek, elbújtam, túléltem, megvan a második könnyű küldetés is, de nagyon szenvedősen

    Döntetlen Map: Sand River T-25 1 575 33 917
    Csatában elért Achievement Top Gun, Nagy kaliber, Védő, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
    Legénységi XP: 4 050 Javitások: 1 277 Lőszer: 17 538
    Teljes: 15 102 WN8: 7 036 (100)

    Gyözelem Map: Mines T-25 3 782 (x2 minden nap az első csatáért) 47 851
    Csatában elért Achievement Védő, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
    Legénységi XP: 8 037 Javitások: 1 151 Lőszer: 16 660
    Teljes: 30 040 WN8: 13 636 (100)

    Ráadásul ezek még a legelső, legkönnyebb küldetések.

Új hozzászólás Aktív témák