Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    Honnan szedi elő a WG ezeket az agyhalottakat ilyen nagy számban? Kezdve azon, hogy ez az agyhalott (nem fórumtag? ha igen, akkor is egy iszonyat nagy idióta) elc-vel három tier8 tankot akart feltartani, ahelyett, hogy elkezdte volna a foglalást, hiába rimánkodtam neki. Akkor foglaltam én, de nem jött segíteni és kilőtték természetesen én meg nem tudtam egyedül befejezni a foglalást, buktuk a csatát, pedig viszonylag egyszerűen meglett volna.

    A másik retardált szintén elc-vel, azt akarta eljátszani egy vesztes helyzetben, amikor már csak mi ketten voltunk életben, hogy nekem jön, ott pusztul és én meg fizessem a kártérítést meg nekem számolja el a TK-t is. Hát ez nem jött be neki, nem tudom, hogy számol pontosan ütközéseknél a program, de hiába ügyeskedett (vagy 10-szer nekem jött mire megdöglött), mert még ő fizetett kártérítést és én semmit nem fizettem és még a TK kill-t sem vette figyelembe, pontosabban nem vette figyelembe a program, hogy én öltem meg. Mondjuk logikus is, mert ez az idióta jött nekem többször is direkt és úgy öngyilkolta meg magát, hogy nekem ütközött. Szerintem valahogy figyeli a program ezt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák