Új hozzászólás Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz szallasi007 #74400 üzenetére

    "Értem én hogy rettentő profi itt mindenki, de az off topicba több építő jellegű replay-t és infót osztanak meg az emberek mint itt, meg hogy Diegho-t kiutáltátok innen mert arcotokba mondta az őszintét az már vicc,de ezen túltettem magam."

    nagy tévedésben vagy. a stílusa miatt nem szerették egyesek, mert az volt neki azt el kell ismerni. remélem az életben nem ilyen.
    játszani azt tud azt meg kell hagyni, de ez két különböző dolog. én szivesen néztem a videóit, magyarázott meg minden, mutogatott jókat, teljesen jó volt, és a videók közben a személyiségi dolgok sem jöttek ki, csak tisztán a játékról szólt. :)
    én nem szóltam be neki, nekem nem volt vele személyes konfliktusom, talán egyszer, de akkor sem vészes, nyilván a játékról többet tud mint én, de jóval többet is játszik azt tegyük hozzá. jótol tanulni nem szégyen, amugy meg mindenkinél van jobb, ezt sose felejtsük el. ;)

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Új hozzászólás Aktív témák