Új hozzászólás Aktív témák

  • K6000

    tag

    válasz Bingisz #69434 üzenetére

    Nem számít bele de ki mondott ilyet? És mielőtt belekötnél a mondatba, az egész erődösdi előtt is létezett Wot és emberek használták ezeket a tankokat. Én csak jeleztem, hogy a klán számára hol lehet még érdekes a light tank.

    És hogy még egyértelmű legyen a WG ezeket a ligh tankokat úgy alkotta meg, hogy a játékosok FELDERÍTÉSRE használják. Ezért alacsony a páncélátütésük, és ezért alacsony a sebzésük is. Az álcájuk viszont menet közben sem csökken. (persze csak abban az esetben ha közben nem lövöldözünk vele)
    Ez tény aki nem hiszi járjon utána. Egy WN8 meg nem veszi ezt figyelembe, és arra kényszeríti a játékosokat, hogy arra használják ezeket a tankokat amire nem való. Ennyi, szerintem nem nehéz felfogni, de rakok fel képet, hogy mindenki értse mire gondolok.

    És tényleg, nálatok 4 ember megugrotta a szintet, az elit 60 emberből akinek T71 -tankja van.

    ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

Új hozzászólás Aktív témák