Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz szymre #66595 üzenetére

    Köszi!
    Akkor már talán nem sokra voltam tőle... eh.

    Djuree: túl sokat azért ne várj tőle. A P2 után én is vártam, de csalódnom kellett. Nagy, nem elég mozgékony, és hiába a vastag páncél papíron, mégis ritkán pattan bármi is. Hiába gondolnád azt, hogy márpedig kéne; lehet, hogy a T9-10 meccseken már mindenki prémiummal lő, vagy legalábbis arra vált, amint meglát egy erősebb páncélzatú ellenfelet?... Tornyot szemből átlövik. Jól beforgatott front glacis az egyetlen, ami pattinthat, oda viszont ritkán lőnek; mindenhonnan máshonnan szinte papír, és gyúlékony / robbanékony, crew és modul-sérülésre hajlamos. Akár T8-as arty is néha egyből kilövi. Vagy ha nem, akkor csak ugrik a track és ha mozgás közben volt, akkor még szépen meg is fordul, hogy a leggyengébb páncélját mutassa... Az én ágyúm meg persze csupa bounce, ding, didn't even scratch... Snipernek hiába pontos, azon a szinten már kevés a pen és lassan repül a lövedék. Ahhoz az ellen hátába kell kerülni, akkor viszont a nagy ROFfal darál.
    Nem nekem való tank. A Leoval legalább tudom, hogy a páncéljára hiába is számítanék; az alacsonyabb ROF mellett jobban adja magát a minden lövés után visszahúzódás és máshonnan támadás, ami neki való; ellenben az ágyúja, sebessége / mozgékonysága és camoja kárpótol, sokkal jobban élvezem és eredményesebb vagyok vele. Tegnap / ma lefekvés előtti utolsó meccsem is olyan volt vele, hogy 4k dmg, 7 kill, 110-120 def.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák