Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz #43783936 #66179 üzenetére

    Hat en ra tudnek aldozni napi 8 orat, de a felderito mufaj nem a stilusom, szoval annyira nem izgat a Type 62 mert csak amikor az IS-6-t huztam akkor kellett megeroltessem magam nagyon a 12t-vel, mivel csak az az 1 francia tankom van, es hat 100 ezer TP-t csinalni vele egy kozepesen aluli tudasu felderitjatekkal... :Y
    Szerencsere legalabb az alca jo volt a legenysegen, es sikerult, meg azert mentem par jo kort is.
    Mellesleg a sebzest inkabb 10es kozepes tankkal tudnam csinalni, es hat prem nelkul nagyon vinne a penzt.

    Habib[HUN] egyetertek veled, az utobbi idoben kaptam megint ra a tankozasra, mert jo akciok voltak, meg premet lehetett nyerni + az LTP mar megvolt, kaptam 850 aranyat, vettem 6 nap premet, 3at nyertem, es gyujthettem kb 8 millat, 9et, megvettem a 9es Pattont es az M103at, az nekem egyelore eleg.
    Most a 8as 110-re hajtok, meg az ISU152-vel kell kb 16 ezert TP hogy elerjem az Obj704-et, meg van 1 millam, + nyertem 60 nagy tuzoltokeszuleket, az 600 ezer, ISU152 eladasa vagy 1,2 milla, es meg eladok valamit, ugyhogy kijon az Object ara.
    Meg jatszom pianoban, es gyujtok annyi penzt az IS-6-al, hogy majd meg tudom venni a kinai 110-et.

    Amugy hallom hogy valami angol kozepes ? tankbol premet akarnak csinalni ? A 8as Centurionbol, vagy melyikbol , a Caernarvonbol ? Ugy dereng, hogy 8as premtank lesz...Ha a Centurionbol, akkor esetleg megveszem a Cometet idovel, de ha a Cernabol vagy nagyobb szintu tanbol csinalnak premet akkor nem allok neki.
    Most veszem eszre, Fradi irja, hogy FV. Akkor netan a tier 10es FV-bol lesz prem tank ? :Y :F

Új hozzászólás Aktív témák