Új hozzászólás Aktív témák

  • scyllarus

    veterán

    válasz kisküzdő #63029 üzenetére

    "Ha megkapja a nerf-t (mert német)" - Istenem, azt hittem mindenki leszokott már a "német tankok szarok, amelyik nem, azt nerfelik, mert a WG orosz" mantráról. (Mielőtt valaki erre reagálna: ÉN tudom, hogy nem orosz, de sokan összemossák, tudatosan vagy tudatlanságból).
    A játékban toronymagasan az amerikai és a német tankok a legjobbak, szerintem. Másnak nyilván más a véleménye, mindenesetre az én garázsomba úgy látszik, nem a standard német vackok kerültek :D
    A havi kilövős küldire nem hajtok külön, sikerül ahogy/amennyi sikerül. A gyakoriságot is figyelembe vették a kilövendő tankok számának megállapításakor, mégis a szovjetekkel már régesrég kész vagyok, a németek-amerikaiak még 75% körül vannak. Valahogy jobban hullanak az orosz vasak, pedig pl. scoutjuk kevés van, arra inkább amcsi/francia/német gépeket használnak.

    "Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Új hozzászólás Aktív témák