Új hozzászólás Aktív témák

  • jr1994

    addikt

    válasz dfsz34 #56816 üzenetére

    Maximálisan egyetértek. Kb 300-350 csatás accon akarom megcsinálni a Superpershinget, és egy szenvedés a low tier gépeket húzni. Később persze, ha már jól áll az acc és hemzsegünk a kreditben sokkal könnyebb, de én is pl csak a tier4 (és inkább afeletti) gépeken engedhetem meg magamnak a 75%-os legénységet mert egyszerűen alig jön a kredit. Az a szerencsém hogy a hétvégén T1 heavyvel begyűjtöttem az összes nagy javítót, csomószor a megemelt bevételt meg a sebzésre járó napi 3*75000 kreditet, így van némi tartalékom de az 5-ös tankok mondjuk elég drágák, ha többet is akarok venni.

    Igyekszem olyan új ágakat kihúzni amik az első accon nincsenek meg, az angol 4-es matilda úgy tűnik jó lesz, franciáknál viszont muszáj lesz BDR-re beruházni mert a B1 elég szörnyű. KV-1 is kellene, úgyhogy ez érdekes lesz. Mondjuk a kínai és a japán kivételével legalább már a 4-es tankok megvannak. A lényeg hogy jól át kell gondolni mit csinálunk. A napi duplák nálam így már számítanak szerencsére. Itt olvastam valakitől hogy valamelyik nemzetet kéne felpörgetni és begyűjteni az egyik adag prémiumot, azzal meg tovább gyorsítani az xp farmolást, valószínűleg én is így fogom csinálni.

    WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Új hozzászólás Aktív témák