Új hozzászólás Aktív témák

  • scyllarus

    veterán

    válasz ddt500hu #55849 üzenetére

    Én is láttam már a mezőn átjövő, 5 méterenként el-majd feltűnő T29-et (aminek ugye tudjuk, hogy brutális camoja van). Leláncolták, eltűnt (mondjuk ebben volt logika, mert biztos állt közben :D ), elindult és folyamatosan "villogott". Az egész olyan 150-200m-re lehetett, ha jól rémlik, Hellcattel voltam csigaszem + látcső kombóval..
    Valamelyik nap Arcticon kidugta a tornyát a T-44, rálőttem, lánc... Az nem is látszott, mélyedésben állt.

    Viszont ha végre megoldódik a teliás gondom, megtaláltam a stathúzó tankomat :D Én eddig abszolút nem lightoztam, csak a kis tieres muszájtankokkal mentem, amíg el nem értem a medeket/heavyket. Az ELC megtetszett, ez az AMX 12t meg valami brutális. 700-1000 körüli sebzésre 2500-2800 körüli WN8-at ad, és az elég gyakran össze is jön. Más kérdés, hogy máskor meg 1-2 sebző lövéssel halok, még meg kell tanuljam rendesen használni, meg ez a lag is ezt nehezíti meg a legjobban, amikor elkezdek egy kanyart, megáll, majd 2 másodperc múlva már a sziklafalban vagyok :W

    "Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Új hozzászólás Aktív témák