Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    Az a jó az L7-es ágyúban, hogy a goldammo is HESH, csak épp kétszer nagyobb átütéssel (105 helyett 210). Úgyhogy még véletlenül sem aggathatják rám a goldnoob kifejezést, ha 7/1-gyel megyek, mert ebből a szempontból pont, hogy szívatom magam az arany lőszerrel, mert nagyon kicsi az átütése. Ehhez képest mégis goldnoob lettem a fogalmatlan T-54 szerint, pedig APCR-rel lőttem ki, mert végig bénázott és feleannyi hp-ról sem tudott kiszedni.
    Azt is érdemes megjegyezni, hogy normál HESH-t nem érdemes vinni, egyszerűen nem adja be, nagy csalódás lett, ellenben a gold HESH atomjaira szaggat kb mindent, amire lövök (jellemzően WT ág, lightok).
    Van egy ötletem amúgy: minden meccs kezdetén a szokásos kezdődumák helyett lehetne egy olyan szöveg felmondva, hogy "A játékot sebzésre és killekre játsszuk, az egyhelyben mozdulatlanul töltött időért nem jár bónusz peták" vagy valami hasonlót. Nagyon sokszor az az érzésem, mintha nem is akarnának egyesek sebezni, annyira ellentétes dolgokat művelnek.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák