Új hozzászólás Aktív témák

  • simron

    tag

    válasz Arpee78 #51846 üzenetére

    Ez jó kérdés, fogalmam sincs melyik lenne a jó mérőszám, de az biztos, hogy az átlagsebzés, a killátlag, a bázisvédési pontátlag eléggé meghatározóak. A foglalási pontátlag értelemszerűen nem lényeges mutató, hiszen bárki tudja azt növelni, ha egy már győztes csata végén beáll a körbe pár pont erejéig. A felderítési átlag szintén nem mérvadó, ismerve a "suicide scout" állatfajtát. A győzelmi arányban meg ahogy te is írtad kőkeményen benne vannak a század és a szakasz eredmények, sokan húzzák ezekkel a győzelmi arányukat. Én úgy szoktam látatlanban megítélni egy játékost, hogy megnézem mennyi csatát ment (ha csak pár ezer van és szuper eredmények, akkor feltehetően nem az első account, hanem valami kirakat fiók, ha több tízerer csata és alacsony mutatók, akkor nem kimagasló játékos, hanem tapasztalt), megnézem milyen gépekkel, hogy ne csak tier V-ig legyen (mert akkor fogalma sincs a magasabb tier-ekről és alacsony tier-ben azért legyünk őszinték könnyebb kimagasló eredményt elérni a tényleges kezdők viszonylag nagyobb száma miatt), megnézem a győzelmi arányt (minél magasabb annál jobb), aztán megnézem mennyi az átlagsebzése és a killátlaga (hogy egy kill tolvajjal állunk-e szembe, vagy pedig társul-e a killhez sebzés is), a felderítés és a foglalásátlagot én nem tartom sokra, ellenben a védésátlag szerintem lényeges mutató (mégiscsak nehezebb a foglalókat elintézni, mint beállni egy üres körbe). A medálok nagy része szerintem semmit nem tükröz, jópár olyan medál van, aminek eléréséhez a legtöbb esetben nem kell játéktudás (pl felderítő, acélfal, jópárszor a top gun is, a régi mesterlövész) Ezek alapján szoktam felmérni, hogy milyen egy játékos, persze aztán a csatában lehet, hogy éppen a szöges ellentéte lesz, mert éppen jó, vagy rossz napot fogott ki az illető.

Új hozzászólás Aktív témák