Új hozzászólás Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz bullseye #46644 üzenetére

    Januárban ezt javasoltam neki:

    No akkor mondom mit javasolnék:
    1. A stílusod túl tárgyilagos, legyél sokkal lazább
    2. Nem azért néznek, mert extrém köröket akarnak látni, hanem mert jól akarnak szórakozni, sokkal fontosabb a fun, mint a skill
    3. Tedd el az időpontjaidat hétfőről és csütörtökről, mert mindenki QB-t néz
    4. Legyen rengeteg tankod, olyan tankok, amik érdeklik a népeket: Tiger, Tiger2, E-75, E100, JT, Panther1-2, E-50, IS-7, T29, Foch, F155, FV183B csak hogy párat említsek
    5. Legyen rengeteg fun tankod: T18, PZ1C, Hetzer, KV2, SU152, Tog2, SU100Y, Chaffe
    6. Csinálj tervet, hogy melyik nap miről lesz szó a közvetítés elején: pl replayeket nézegetsz és azokat értékeled 1 órán át (a nézők küldhessenek replayeket), kiragadsz pályákat és gyakorlóban megmutatod a fontos helyeket, egy tank osztályról elmondod, hogy mi a feladata stb
    Nos kb ennyi így első körben. Csak lazán, nem államvizsgán vagy, hanem éppen széjjel szívod az agyad a gólyabálon!

    Nem tudom mi valósult meg, mert azóta nem néztem streamet, csak néha 10-11 körül ha éppen elkapom valamelyik külföldi végét, abba belenézek.

Új hozzászólás Aktív témák