Új hozzászólás Aktív témák

  • L-e-f-i-e

    senior tag

    válasz Bad Pritt #46634 üzenetére

    Már nem azért, de nehezen fogod fel úgy látszik...ő valószínűleg, gold nélkül is kiváló játékos, de mint írtam, a maximális hatékonysághoz ez is hozzátartozik ha tetszik ha nem. :)

    Én nem vitatkozok a túlzott gold használatról, mivel szerintem nincs olyan, teljesen legális, és ezt ki lehet használni. Aki nem használ goldot egyáltalán, mondhatnám, hogy hülye, de nem teszem, ha ő így élvezi a játékot, és így ér el benne eredményt, az tiszteletre méltó, de nem csorbítja a goldos előnyöket, mivel a játékban a maximális hatékonyság a cél, és a sok apróság mellett a gold ammo ehhez tesz hozzá.

    Az, hogy megosztja a tudását másokkal, saját szuverén döntése, nem kell neki Neked, vagy bárki másnak megfelelnie, aki nem ért vele egyet, az ne nézze, akkor se ha fáj... :)

    "Nem baj, gooby, jó próbálkozás volt." - Na az ilyen jellegű hozzászólások mutatják azt, hogy miért nehéz vitatkozni olyan emberrel, aki nem tud vitatkozni, és nem megérteni akarja a másik álláspontját, hanem támadni azt. :)

    =^-^=

Új hozzászólás Aktív témák