Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz Djuree #44207 üzenetére

    és (#44208) Zsolt_72: én is támogatom....akkor már hárman vagyunk! ;)

    (#44228) emre: ilyen volt nekem is, de én újra tettem a játékot is, meg a modokat is, így sajna nem tudom melyik miatt jelentkezett. :U

    (#44277) Cseri0058: hányszor fogod még elmondani, hogy abba hagyod vagy akarod!? ;]

    (#44281) sith7: a Matilda Black Prince megéri, mennyire használható medium? Orosz med legénység húzásához kellene vmi tank.

    (#44354) balintka: egyet értek Veled...nem értem miért erőltetik ezt a 2 havi update-t, amivel csak elcseszik, ami addig jó volt, meg betesznek 2 ugyan olyan pályát, csak épp most havas lett, meg tüzek vannak rajta....mi értelme ezeknek?!? :F Ehelyett mondjuk adnának ki fél évente egyet, amiben több minden lenne, de hasznos dolgok és letesztelve, hogy működjön is! Most láttam, hogy Djuree pont ezt írta le. :B

    (#44358) sebijani1982: én ezt kipróbáltam, de nem éreztem változást, ugyan olyan lassú maradt...érzetre! :U

    (#44367) Jolet: mit kell kísérletezni? Én annak a felbontásnak megfelelő számokat adtam be, amiket használok a játék beállításaiban és hiába írtam át a file-ban, amit dobott a gép, nem változott semmit a lassú érzet.

    Tegnap végre ki lett cserélve a gépem MSI B85-G43 Gaming lap + Intel G3420 proc + 2x4GB Corsair Vengeance ramok, még nem tudtam kipróbálni, de nagyon várom. Még a windowst sem kell újra húznom, mert elindult. Még drivereket kell frissítenem, de ehhez kell vennem egy SATA-s DVD írót....sajna az IDE-st nem támogatja már ez a lap, és ezt nem tudtam. :U Viszont baromira tetszik már kinézetre is ez a lap és a hozzá illő fekete ramok...állat! Most komolyan elgondolkodtam azon, hogy nézek hozzá egy fekete/piros házat. :B
    Este reményeim szerint már ki tudom próbálni a játékot is és ha sikerül, majd beszámolok, hogy mennyit változott az új konfignak köszönhetően.

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák