Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz #43783936 #33826 üzenetére

    ne is mondd a frag lopást egyszer vegigszaguldok a pályán egy kV-os társaság -aban a t-25-el, alaposan lemarad persze a bázison találok egy churchill 7-est afk, elkezdem lőni, meg is kerulom, csipegetem a hp-jat, közbe látom a map-en hogy nagyon siet hogy odaerjen a kv1, tudtam hogy belelo mikor már 10% lesz csak

    qrva anyját, mondtam is hogy "fu ",elveszi a szerencse zsakmanyom, mondta hogy oruljek hisz a 90% damage "többet ér ", hát azért nem egészen...

    na mindegy, egyébként egy noob volt nekem azon a meccsen 1800 damage 3 kill, neki meg 1 kill 68 damage, az az egy lövés amit tőlem lopott

    más; a t54E1 meglett tegnap, nem sajnáltam rá, egyből free xp-bol nagy ágyú, szinte fullos (lanctalp nincs még ), legénység közel 4 skillesek, célzás gyorsító, függőleges stabilizator, erősített lanctalp (így lehet mindent rapakolni ), hát brutál -metál, a t69-tol egyértelműen jobb, úgy értem kivegez ez bármit szinte

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák