Új hozzászólás Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    Mivel nem veszek replay-t, a két marha (stieger és zsoltika) meg még véletlenül sem nézte mit csinálok (biztos azt hitték bukjuk) így csak én láttam életem legszánalmasabb szituációját (az ellenfél szemszögéből szánalmas, az enyémből inkább zseniális helyzetfelismerések sorozata). Serene coast felső bázison vagyunk. Élek én T30 980hp, arty fullon, T-44 fullon éppen az ellenfél bázisánál nyírja ki az ellenfél arty-t. Ellenféltől él E-75 600hp, IS-7 400hp, F155 közel maxon és capelnek. Én megyek vissza, átmegyek a síneken mikor spotolom az E-75-öt és a F155-öt. Arty gyorsan ki is kapja az E-75-öt, a F155 pedig okosan rám jön, hiszen ha megöl nincs spot az artynak simán capelnek. Ahogy átbukkan a kis dombon meglövöm és elkezdem hintáztatni a tankot, ő buta módon megállt a domb tetején. Első lövése levágódik a toronyról (gun depression hiányában csak a tornyomat tudta lőni), elindul felém, elindulok felé kicsit elfordított hull-al. Menetből lő rám -809, odaér elém (nekem akart jönni) a kicsit elfordított hull-t elkezdem tovább forgatni, ő pont az első görgőmnek ütközik és elcsúszik mellettem :DDD én azonnal keresztbe fordítom a tankot (igen a T30-at direkt keresztbe raktam a F155 előtt) és elkezdem hintáztatni felé forgatott toronnyal. Rám fordul, közben meglövi a T-44 aki visszaér én még tárazok. Lő a foch és duplán láncol :D (ezért raktam keresztbe a tankot) elindul felém, betöltök, kilövöm. Arty meg rámegy az IS-7-re és mindketten meghalnak. Volt benne mák, de ha beállok vele szemben biztosan megöl és bukjuk. Kérdés: ki állt volna be rajtam kívül F155 elé keresztbe egy T30-al?

Új hozzászólás Aktív témák