Új hozzászólás Aktív témák

  • Iratus bug

    tag

    válasz nemeth989 #27726 üzenetére

    Nem igaz, hogy a legtöbb a hp-ja t6-ban, és azzal sem értek egyet, hogy túl erős. Egy szinten helyezkedik el a T-150-el így egyik nerfje érdekes lesz a másik nélkül! Amúgy nekem majd 1 éve van KV-1S a garázsomban és ez idő alatt szinte minden verzió váltásnál kapott egy nerfet. Az OP korszakában én sajnos nem használtam.
    Úgy gondolom, hogy megdolgoztam azért a majdnem 5 skillért ami rajta van, ami által olyan jó, és pontos. Aki sír azért hogy kiszedi t8 tankját egy KV-1S az hagyja abba ezt a játékot, mert kellően papír a páncélja és nagy a töltési ideje ahhoz, hogy elbánjon vele. És a legdrágább bele a lőszer...

    (#27723) ollie - Azért toltam le annyit vele, mert reménykedtem megfordul a tendencia, mivel az egész csapaton múlik nyertes vagy vesztes a csata. Hát nem jött össze vele. T29-et szeretem, T32-nek nem volt a kedvencem, M105 és az E5 viszont nagyon jó.

    TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

Új hozzászólás Aktív témák