Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz marked one94 #2510 üzenetére

    Komolyan mondom én szabályosan ideges leszek ha megyek vele. Tegnap mentem zárásként egy kört úgy hogy fent volt már a legjobb löveg. Eredménye annyi volt hogy egyedül a Tiger (7-es) tankról nem pattant. T-54 oldala úgy pattintotta a lövésem mint a huzat. E-50M mondjuk álmomban sem gondoltam hogy szemből sebzem, hát igazam is lett. :DDD
    Majdnem eladtam már néztem is mennyit kapnék érte. Adok neki még max 20 csata lehetpséget de ha addig is ilyen siralmas lesz akkor a legnagyobb örömmel válok meg tőle. Max lecserélem egy M103-ra kis farmolás után. Volt már pár tank amit sikerült nagyon megutálnom (VK3002DB, SU-152) de eddig ez csesz fel a legjobban.
    T-54-hez még kell úgy 40k xp ezért tegnap kíváncsiságból meglestem mik az adatai a Pattonhoz képest. Mit ne mondjak a mutatók 80%-ában jobbnak tűnik. Abből kiindulva hogy a T-44 is jobban bejön mint a Pershing szerintem elhibáztam hogy a Pattonra váltottam és nem vártam hogy a T-54-et vehessem. Ha tehetem majd idővel azért azt is kipróbálom.

    Més que un club!

Új hozzászólás Aktív témák