Új hozzászólás Aktív témák

  • Don Vittorio

    őstag

    Tök ciki, de már nem tudok annyi csomagot visszaküldeni, amennyit kapok - jó részt tőletek. Nagyon köszönöm, én üzembiztosan kiküldöm minden nap a 12-t, pontosabban 8-at és 8-at a két accomról, mert 4-et nem PH!-snak küldök. :) Viszont 18-22 körül kapok.
    Továbbra is mondom, hogy, aki akar jönni kötelmek és kötelezettségek nélküli klánba, ahol LEHET szakaszozni, de NEM KELL se CW-zni, se SH-ozni. Viszont most itt a karácsony, tehát kapcsolgatok csomagokat, amiket gyártunk, úgyhogy, akinek jól jön az "ingyen" boost, aki esetleg szakaszozna, az nyugodtan jelentkezzen TheBraveLionOFFJudah vagy Moyza vagy StahanoW játékosnál.
    (Természetesen van TS, de nem kötelező használni, és van FB-csoport is, ahová nem kötelező belépni.)

    40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

Új hozzászólás Aktív témák