Új hozzászólás Aktív témák

  • hulp01

    senior tag

    válasz szbalogh #217139 üzenetére

    Nem erre írta korábban kchryss, hogy 60tp és HE spam a med oldalon? Jaja, meg is van a hozzászólás: #216666 kchryss
    Vagyis nem ez volt a konkrét célja az írásának, csak megemlítette. Amúgy a HE-nél engem sokkal jobban zavar ez:

    Én bezzeg a progetto 46 hátuljába is tudok láncot lőni úgy, hogy a lánca nem is látszott, mert takarásban volt. Amúgy szerintem a T30 ágyújának átlagsebzése rosszul van megadva. Ha már nagy ritkán 700 felett sebez, akkor örülök. Tegnap egy wz-be 587-et lőttem. Majdnem elsírtam magam. 900 feletti lövést szerintem soha nem láttam vele, pedig azért mentem már jópár csatát. Elnézve a ratinget, nem igazán értem, hogyan tud ezzel a td-vel akárki is 3k átlagsebzést csinálni. Rettentő pontatlan az ágyúja, tök mindegy mi van a statjában. Egyszerűen bármikor, bármilyen távolságról képes bárminek mellélőni. Vagy mint tegnap Cliffen: Kb. 100m-re állt tőle ez RU251 nagyjából 1000 hp-val. Teljesen beszűkült célzókör, az RU szinte teljesen kitöltötte. Már előre láttam a következő 650-es lövést, erre critical 0mdg. Utólag megnéztem. Observation device. Képes volt ellőni azt az egy tetves pixelt a tank helyett. Na, az ilyenek idegelnek ki engem igazán. Persze ha véletlenül egy kicsit mellé célzol, akkor 100%, hogy hajszálpontosan a célkereszt közepére megy a lövés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák