Új hozzászólás Aktív témák

  • K6000

    tag

    válasz dfsz34 #20850 üzenetére

    Hmmm. Az ilyen KV-1S huszárokat szeretem a T-150 tankom csöve előtt látni ;) Az első lövés az ágyú lövegpajzsára megy közvetlen az ágyú tövébe, -320 HP + a löveg olyan pontatlan lesz, hogy még 50 méterről sem fog eltalálni semmit. A második lövés szokott a meglepetés lenni mert gyorsabban töltök :D
    Nekem is van KV-1S (garázsomban) nem vagyok oda érte, gyakori a modul sérülés random-ban tud bármiről pattanni, amitől a falra mászom (szó szerint bármiről a T5 páncélja nincs light tank oldaláról is) és ami a legdurvább, városi harcnál a kiugrom kapáslövés vissza során az esetek 25 százalékában nincs találat! Hogy a viharba nem tudja a kancsal lövészem eltalálni az ellenséges tankot még 50 méterre sem??? A legújabb feature amit mostanában csinál ez a tank, hogy ellenség 100-120m mondom ez már az a határ, hogy eltalálom, de semmi. A lövedék eltűnik!!!

    ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

Új hozzászólás Aktív témák