Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz Ispy #200371 üzenetére

    Nagyjából én is így vagyok. Csak mércének használom ezeket MAGAMHOZ képest. Mindig van egy kis cél, de semmi extra. Nem unikum, meg ilyenek, csak kb. kicsivel javulni. Arra pont jók ezek (és szerintem arra is valók), hogy legyen valami támpont, hogy merre haladsz, hol tartasz. Nem kell neki ennél nagyobb jelentőséget tulajdonítani. A csatában lévő Player panelekről le is vettem már hónapokkal ezelőtt a WN8-at, és semmi hátrányát nem érzem. Sőt, nincsenek előítéleteim a játékosokkal kapcsolatban.
    Azt nem mondom,hogy összességében teljesen feleslegesek lennének, mert ez egy online játék, ahol valós emberekkel játszol, tehát innentől alapvető emberi igény, hogy össze tudd mérni magadat a többi játékossal. Mint bármelyik másik sportban pölö. Egy offline játékban nem véletlenül nincs semmilyen mutatószám a teljesítményedre vonatkozóan, mert ott nem lényeges, nincs kivel összevetni.

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák