Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    Iyouxin csinált egy bokor ismertetős fészek építős videót. Érdemes megnézni.
    Olyan bokrokat és fákat mutat benne amiről sokan nem tudják, hogy milyen hasznosak tudnak lenni. Eléggé szituáció függőek, csak bizonyos helyzetekben működnek, de akkor ezek ismerete átfordíthatja a vesztes csatát győztesbe.

    I BET YOU NEVER HEARD ABOUT THIS BUSHES IN WORLD OF TANKS
    Elég részletesen elmagyaráz mindent. Amit kiemelnék:
    - 24:18-nál prokhorovkán repesszel kilőni a pályán kívüli fákat úgy hogy a pályára beessenek annyira 200 IQ-s taktika, hogy nekem soha eszembe nem jutott volna :D
    - 33:08 overlord-nál annyira egyértelmű annak a fának a kidöntése, hogy verem a fejem a falba, hogy eddig én nem jöttem rá magamtól. Eddig állandóan felspotoltak ott az E4-ben lévő lightok és medek. Kis érdekesség, hogy miután megnéztem ezt a videót iyouxin-tól, néztem egy kicsit skill4ltu-t, pont overlordon játszott, pont ebbe a pozícióba ment és első dolga volt kidönteni a fát. Eddig nem tűnt fel, hogy ezt szokta csinálni és hogy miért csinálja, de most jót mosolyogtam rajta. Ez egyébként a másik oldalról is hasznos tudás, meg kell nézni, hogy ki van-e döntve ott a fa és már mehet is a blind.

    Ezt az videót pedig Janó figyelmébe ajánlom, hogy ha nem mennek a társak az erdőbe murovankán akkor mit érdemes csinálni egy felderítővel ahelyett, hogy felállsz a domb tetejére, pingelgetsz a térképre ezerrel és szidod a csapatot a cseten: Everyone should know this bush! AMX 13 57

    Mivel ez a két oktató jellegű videója elég nézett lett, így azt mondta tervezi még ilyenek készítését.

Új hozzászólás Aktív témák