Új hozzászólás Aktív témák

  • #38742016

    törölt tag

    Na részemről tegnap jött el sokezer csata és végigidegeskedett 15 perc után, hogy egy életre elég volt ebből a játékból.
    Ez már rég nem a szórakozásról szólt, csak arról, hogy próbáljak jobb lenni, miközben a WG visszahúz, bármi áron.
    Folyamatos +2 tier, folyamatos -25%-os RNG, sorozatosan pattogok olyan tankokról, amiknek semmi páncélja, retardált agyhalottak, akik miatt szinte lehetetlen 10-es FV TD-vel vagy bármi más Black Market-es tankkal játszani, mert kitolnak szimplán szórakozásból, persze a support telibe szarja, küldhetek 50 reportot is, a p2w 300wn8-as botot az E75 TS-ben védeni kell, mert fizető játékos. Elég volt.
    Felraktam egy aimbotot, mentem pár toxic csatát, csak hogy farmoljak néhány reportot, azonnal csökkent is 40-et a WN8-am, de nem érdekel. Remélhetőleg kiraknak örökre, mert lennék olyan hülye, hogy pár hónap múlva újrakezdjem.
    Köszi azoknak, akik régebben próbáltak segíteni, mostanra sikerült kb átlag szintre, 1300-1400 wn8-ra eljutni, de ez a játék nem nekem való, kikészíti az embert idegileg.

Új hozzászólás Aktív témák