Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz Ry0K3N #196163 üzenetére

    Guard nem ajánlott, elég gyenge prém tank.

    85m, 44-100 és az 54 proto mind nagyon jó tankok. Hogy mi a sorrend az attól függ pontosan melyik tankhoz kéne húzni a legénységet, milyen játékos vagy és legénységhúzás mellett mi másra használnád a tankot.

    T-34-85M:
    hátránya: van külön rádiós, 7-es szinttől a kifejleszthető ruszki medeknél megszűnik a rádiós (a44 kivételével). Így ez hátrány lehet, mert ha képzetlen a rádiós akkor elveszi a gyorsított legénységi képzést a többiek elől.
    előnye: 6-os osztagban legtöbbet használt tank és ott gyorsan gyűlik az xp ha jó a csapat
    Kezdő játékosoknak a 85m az ajánlott, mert nagyon jó tanuló tanknak.

    T-44-100:
    Hátránya, hogy töltő a rádiós ami ha jól rémlik a jobb tankok közül csak a T-54-nél van ugyanígy. Az összes 10-es ruszki mednél a parancsnok a rádiós. Így a parancsnokra rakott helyzetfelismerés skill nem fog működni a T-44-100-ban használva a legénységet.
    Előnye, hogy jó játékosok számára ez a legjobb tank. Sok unikum szeret játszani vele.

    T-54 proto:
    Előnye, hogy itt a parancsnok a rádiós vagyis ez a legtöbb ruszki meddel teljesen kompatibilis. Gyengébb játékosok jobban teljesíthetnek vele, mint a T-44-100-zal.
    Hátránya, hogy a T-44-100 azért összességében kicsivel jobb tank nála.

    (#196167) jano_77
    Én úgy tudom a francia táras lesz a frontline/steel hunter tank és mindkét módban meg lehet szerezni. Erről írtam már korábban: (#195612)
    Amit linkeltél szerintem rangsorolt jutalom tank lesz, de ez csak tipp.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák