Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz wwenigma #193466 üzenetére

    Mondhatni szép visszavágás. Ha gyík vagy vállalni a statod, akkor te se lásd másét! :D
    És gondolj bele, hány Bobyjack van még, aki inkább visszakapcsolja a nevét, csak legyen csapat statisztika.
    Szerintem tök egyéni megítélés, hogy jó-e, vagy rossz, ha be van kapcsolva.
    Fentebb olvashatjuk Dobi első anonim napjait, és hát... nem igazán érez változást.
    Biztos az unikumok többsége bekapcsolja, de én arra leszek kíváncsi, hogy ha esetleg mégsem jön be a számításuk, és ugyanúgy megy a fókusz, mert a frontot tolják, mindig spoton vannak, akkor mi lesz a magyarázat a fókuszra? Vagy lesz-e egyáltalán? Vagy akkor meg azért megy a sírás, hogy persze, hogy nem szűnt meg a fókusz, hiszen csak a jók kapcsolták be, így meg arra kell fókuszálni, akinek nem látszik a statja? És követelik, hogy legyen mindenkinél alapból bekapcsolva?
    Félreértés ne essék, én elhiszem, hogy van XVM fókusz, hiszen amíg nálam volt in-game stat, addig néha én is alkalmaztam, ha nem ment más rovására. Szóval álszent, aki használ XVM-et arty mellé, és azt állítja, hogy egyszer sem kattintott valakire a színe miatt. A mértékét viszont vitatnám. Nem akkora a probléma szerintem, mint aminek be van állítva. Jóval több inzultálást kap egy gyenge/kezdő játékos a színe miatt, mint egy unikum. Náluk inkább meg tudnám érteni, de ők meg vagy nem ismerik a funkciót (kezdők), vagy hülyék ahhoz is, hogy használják (botok). :)

    Összefoglalva, én azt mondom:

    Die like a man!
    Turn off anonymizer!
    :D

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák