Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    De rég jártam erre. :)
    Túl egy nyaraláson meg a Szigeten, plusz egy ledolgozott éjszaka után gondoltam gurulok picit.
    Az angol brit könnyű ág tetszetős, érdemes belevágni? Így leírások meg statok alapján nagyon szimpi, meg amúgy is csípem a nemzet tankjait, valahogy legénységet is szerválnék bele.

    Más: a dögcédulák fikarcnyira sem izgatnak, ki lehet lőni őket valami beállítással, vagy komolyan modolnom kell X év után? Hogy a nyakuk nyúljon meg. :(((

    Sok száz hsz.-t nyálaztam át, isten tudja mikor, de volt szó a blindshotokról, sok. Hát akkor egy ma reggeli epic blind. ;]
    Rövid magyarázat (idő = videó ideje):
    0:04 - látom hogy az S1 kinyírja a Skodánkat, de nem szpotolódott --> távol áll vagy bokor mögött +15m
    Mivel a Skodánk D8 környékén halt meg, ezrét két helyen lehetett a svéd vas. Egyrészt abban a bokorban, amit 0:17 környékén "nézek át" - értsd: kidugom az orrom, ebből a távból (ahol a bokor van) egy álló S1 mindenképpen (na jó, gyanúsan nagy százalék eséllyel :DDD ) kiszpottolna, magyarul ha visszahúzom az orrom és villan a lámpa, akkor ott van - de nem villant! Ez egyet jelent azzal, hogy csak az A0 sarokban lehet. Ezrét is eresztettem el a vaklövéseket. Aztán picit bezavart az arty meg a Proto, de az az infó, hogy eközben sem fedezett fel az S1 tovább erősített abban, hogy A0-ban kell keresni, ott meg csak egy kis bokros sáv van, ahol el tud bújni és lőni is tud (ld Skoda kill). A többit pedig már látjátok...
    Szóval így (is) születnek a "csíter csalómodos köcshög" legendák.

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák