Új hozzászólás Aktív témák

  • #38742016

    törölt tag

    Sziasztok!

    Nem tudom, kinek mi a véleménye arról, hogy manipulálva van a játék, de nekem most lett elegem, töröltem a faszba. Folyamatos +2 tier, 5 perc alatt 0-15-re megdöglik mindenki, hogy még véletlenül se tudjak valamit csinálni, XVM szerint folyamatos 30-35%-os nyerési esély, és még ezek mellé jön a -25% RNG minden téren. Olyanokkal rak össze, akik addig jutottak el több 1000 csata után, hogy nyomkodják a WASD-t, az ellenségnél meg ott a 3000+ véennyócas goldspammer Progetto szakasz. Aztán következő nap érdekes módon még ha nem is nyerünk minden csatát, de lehetetlen lövések találnak be, jönnek a 2-3000+-os sebzések csak úgy a semmiből, hirtelen kurvajó játékos leszek. Nem sokkal később kezdődik az elejéről, egyszerűen lehetetlenné teszi az embert, ha bármit is el akar benne érni. Nem vagyok valami nagyon fasza játékos, ha éppen nem szopat, 2000-2500 recent wn8 összejön. Csak úgy érdekességképpen, ez lehetetlen, hogy random legyen:

    Egyre inkább úgy érzem, hogy 2 féle játékos van. Egyik a streamer / véennyóckirály unicum, aki hirdeti a játékot, ezért kivételezés van vele, millió stream-ben látni, hogy olyan, mintha gép által irányított tankok ellen játszana az illető, csak úgy kimennek elé, meg se próbálnak védekezni, elmenekülni, stb stb. A másik az átlag játékos kategória, pay to winnel, prémiummal valamivel kevesebb szopás, de ugyanúgy manipulálja a csatákat. A support kapott egy "kedves" levelet, amire persze csak a szokásos semmitérő szart válaszolták, mint mindig. Ez már régen nem a szórakozásról szól, nekem pedig nem éri meg az idegeskedést. Kíváncsi vagyok a véleményetekre. :)

Új hozzászólás Aktív témák