Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz Barret001 #182858 üzenetére

    Ha balanszolva lennének a tankok kis szinten akkor nem járnának le annyian pedózni oda. Nem a 4-5 skilles legénység miatt és nem is a játéktudásuk miatt tudják levadászni az újoncokat hanem azért mert jellemzően olyan tankban ülnek aminek az adott szinten semmi keresnivalója. A 2-es, 3-as, 4-es tankok 90%-a teljesen használhatatlan a maradék 10% ellen, na ez a probléma. Éppen ezért én meg is értem ha valaki újoncként gyorsan a magasabb tier-be megy, mert alsóbb szinteken nem lehet semmit tanulni. Mit tudsz abból tanulni, hogy vannak olyan veled egy szintű tankok akiket sebezni sem tudsz míg ők 1-2 lövésből megölnek? Ráadásul a kis tankok nagy része olyan pontatlan, hogy a holdat sem találnák el 10 méterről, hp-juk meg annyi van, hogy ha rondán nézel rájuk már meg is haltak. Na ezt kellett volna inkább rendbe rakniuk.

    Én évek óta alig játszom ezekben az alacsony tierekben, de például ruszki szerverre csináltam acc-ot ott muszáj volt játszanom kicsit, illetve ha nagy legénységi szorzó van akkor néha megpörgetek pár 2-es, 3-as prém tankot, de ilyenkor mindig elborzadok hogy mi van azon a szinten. Régebben én is azt tanácsoltam az újoncoknak, hogy toljanak le sok csatát alacsony szinten, de a mostani állapotban ezt hülyeségnek tartom. Jobban járnál te is ha minimum 5-ös de inkább 6-os tankokkal tanulnád a dolgokat, ott már van hp, ott már el vannak különítve a szerepkörök, kevés az op tank a szinten és az a kevés sem annyival jobb, hogy ne lenne ellene esélyed.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák