Új hozzászólás Aktív témák

  • kacsyx

    aktív tag

    Sziasztok!

    Kipróbáltam ezt a játékot és alapvetően tetszik, de a fejlődési sebességgel nem vagyok kibékülve. Még nagyon az elején vagyok, leginkább Pz 38 (t)-vel játszok, mert mikor kezdtem, ennél találtam legjobbnak a paramétereket. Az átlag XP-m csatánként 372, legtöbb 1668 volt. És itt van a probléma, hogy egy csatáról a másikra a képernyő jobb felső sarkában a tapasztalati pont száma pl. 882-ről 893-ra növekszik mindössze. Ez normális? Most épp egy 1680 XP-s járműért küzdök, de ez is egy örökkévalóságnak hat és el se tudom képzelni mennyit kell majd játszanom egy 13 ezres tankért, ami még csak Tier 4-es.
    Személyzetre nem költöm az XP-t. Szóval valamit rosszul csinálok, vagy szimplán csak béna vagyok? :)

    Egyébként azt se értem, hogy a fejlesztési fán 1680 ezüst színű XP-be kerül egy tank. Van 882 arany színűm a képernyő jobb felső sarkában. Aranyért vehetnék még hozzá 259 ezüst színűt és így kifejleszthető az 1680 ezüst színű XP-s tank.
    Ha az arany kétszer annyit is ér, mint az ezüst, akkor is még csak 882+259*2=1400-nál járok ami nem 1680.
    Bocs a noob kérdésekért, de egyszerűen nem egyértelműek ezek.

Új hozzászólás Aktív témák