Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    válasz DonMedve #174533 üzenetére

    Köszi :DDD

    (#174534) kchryss LOL , szoktam wotos híreket olvasni főleg Schefftől de ez elkerülte a figyelmem. Szép kezdeményezés de azért sok buktatója van. Nem wotban , az évek során sok emberkének segítettem a saját időm és energiám rovására. Ötből négy alkalommal az lett a vége hogy lelépett egy halom játékóra után és azaz egy pedig jobb lett nálam :C Kidobott idő és energia mert a játékot sem vette elő utána. Szép dolog de én szkeptikusan állok hozzá.Egy - két szakaszozás még csak hagyján de ha valakit konkrétan oktatni kell ahhoz az oktató részéről nagyon ott kell lenni. IRL működik , Angolt középfokra szoktam felkészíteni egy szűkebb kört - ott van személyes kontakt ami marhára számít. Sok a negatív tapasztalat részemről onlány de azért átgondolom ;)

    (#174536) Barret001 Igazad van számít de ha csak a stat lenne már nem játszanék , ha nem élvezem a játékot akkor mi értelme van ? Nekem már inkább az élvezet van előtérbe amellett hogy megpróbálom a tőlem telhetőt de nem tryhardolok mint régen. Elég a mindennapok kihívása :DD
    Nem olyan biztos az , nekem is szopóág van jelenleg.Kezd a mentális épségemre rossz hatással lenni. A név eredete 1, - volt egy haverom aki állandóan susnyást mondott a fű,bokor,növényzet helyett. Össze craftoltam a kettőt :D Angolul akartam de ez magyarul az igazi tanyasi :DD

    Bravo csomag done. UK címmel - Magyar kártyával működik. ( Unlink - link a wot-twitch accot és beadja)

    Pár kép a twitches camoról.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák