Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz kchryss #173352 üzenetére

    Jobb a békesség alapon inkább rápillantottam most és volt még 18 órám vissza a CDA 105 bérleti idejéből. Le is szedtem mindent róla - az álcafestést is, amire felhívtad a figyelmem, külön köszönöm :R - meg minden egyebet és a legényeket átküldtem a kis FCM Pak40-be.

    (#173296) peterson79: megnéztem a tankállományomat és leszűrtem a garázsban álló 119 tankot csak a prémium járgányokra. Elborzadtam az eredménytől :U - 67 db!
    Ebből van egy tier9 a T55-A; 22 db 8-as; 7 db 7-es; 10 db 6-os; 8 db 5-ös; 4 db 4-es; 9 db 3-as; 6 db 2-es
    Tier 10 tank van 36 és hétvégén megveszem a francia artyt, de kifejlesztve van még a 121, T92 arty
    Üres garázshely is van 63! Ezt nem bánnám lehetne eladni. :B
    Kicsit sokkot kaptam, de igazából nem most, hanem mikor összeírtam, hogy mennyit költöttem erre a nyomi játékra - még így is, hogy sokszor jobban idegesít, mint szórakoztat. :((( :U :W

    Legénység pakolás: mielőtt a Löwe-ből átrakod a legényeket, pipáld be az automatikus visszahelyezést, majd mikor átkerültek a Maus-ba, ott is. Így ha vissza lépsz a Löwe-re, akkor a legények jönnek maguktól. :K

    (#173356) Melorin: Na látod, alakul az! Gratulálok, így tovább! Hidd el megéri. :K :C

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák