Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz ddt500hu #146088 üzenetére

    No ez az, de így is tökmindegy, mert 10/29, egyszerűen nem tudok ráhatással lenni a csatákra. Akár sokat sebzek, akár nem, nagyrészt kikapunk. Kemény 1600-at lőttem eddig vele, ami elég ócska, miközben egy-egy picit is értelmesebb meccsen simán 2000-2500 körül vagyok mindenféle erőlködés nélkül (nem számít, hogy győzünk vagy sem, csak meccs legyen, ne yolo-race party). Csak egyszerűen ez olyan ritka, hogy az valami vicc. (Jó persze ebben az ezerhatos átlagban van már vagy 3 nulla sebzéses dezertálás, pl. amikor a következő négyzetben álló Jgpz úgy lő meg Pilsenen mindenféle bokor nélkül, hogy nem látom meg?! Tudom, ismerem a szpot-rendszert, de ez kurvára nem egészséges sehogy sem, hiába tudom, hogy mi történt, egyszerűen nevetséges, borzalmasan rossz a szpot rendszer...) Nevetséges, hogy jellemzően 55-60% körüli wr-t hozok a gépeimmel, erre ezzel meg 30%, ilyen egyszerűen nem létezik. Vagyis de - kell a botoknak is a sikerélmény, így én most szopok.
    Az már csak hab a tortán, hogy érthetetlen mellé-alá-fölé (+ ugye a pattanó...) lövéseim vannak, a találati(!) arányom szerintem 50-60% lehet, jellemzőek a 7/13, 5/10 meg hasonló csaták, az átütés azért érzésre olyan 70-80%-ban összejön (bár pattantam már Cromwell B-ről, Udesről satöbbi...), de egyszerűen sokszor nem találom el a fullra beszűkült ellenfelet... Más tankjaimmal ez azért jóval ritkább, de ezzel annyiszor előfordul, nem tudom mire vélni, és rendkívül frusztráló...
    Persze én is sokat hibázok még vele, meg kell szoknom a magasságát (hiába érzem úgy, hogy nem látják a frontlemezt, simán lőnek befele), meg a borzalmas célzókört, ami nagyon szét is esik, meg lassan is megy össze.
    De érezni, milyen fasza farmoló masina lehetett ez a sok szórás meg pontosság nerf előtt. Nagyon megöli a játékélményt az össze-vissza repkedő lövedékek garmada (persze ez általános, nem tank-specifikus probléma)...

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák