Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    válasz kchryss #143695 üzenetére

    Nyilván vannak jó csatáim még ha bukta is a vége mint a fent említett példa.
    Nem vagyok unikum így nem is tudnék minden csatára olyan szintet megütni szóval csak erre az egy csatára értve írtam.
    Összességébe véve pedig továbbra is tartom hogy napok, hetek óta szinte alig van pluszos wr arányú napom.
    Itt azért abba kell belegondolni ha már okítás van hogy egy alig zöld játékos meglövi a tank hp 2x -ét a vereségért. Na ilyenkor kapok ágyérgórcsőt.

    Igen, benne van az ellentéte mikor én cseszem el és alig sebzek vagy nullázok.
    Igen de mi lehet a probléma?
    Ja hogy nem tudok alkalmazkodni és nem tanulok saját hibáimból és hiszek a csapattársakban.
    pl hiába megyek az elméleti helyemre ha a többiek nem is tudják merre induljanak,top tankok közül többen is nulláznak vagy max. 1 találatot hoznak össze bla bla bla ehhez kevés vagyok.

    Viszont ha már Obj. 140 elemezzük akkor kigyűjtöttem a közel két havi statisztikámat.
    Tudjuk nem szórom a goldot és még mindig csak alig zöld játékos lévén valamint hála a max jármű küldetésnek összesen 209 csatám volt 06.02 és 08.01 között.
    Sajnos nem a legfrissebb az analyzer vagy nem tudom az okát de 17 csatáról nincs adat ezért vegyük 192-nek.

    192-ből 3 csatám zárult 0 sebzéssel. pl mikor megtaláltam a FV td-t.
    Legkisebb sebzés okozás 18 hp mikor 6 lövésből 6 talált de csak 1 lövéses E50M-et tudtam kiszedni.
    66 csata az általad említett 2k feletti csaták száma.
    Teljes lista, emelkedő sorrendbe: 1 2 3 4 5

    Mindegy, majd nem sírok többet. :)

    (#143694) h1mpi

    Persze nem mondom hogy mindegy de sokszor az sem elég a győzelemhez.
    Példánál maradva, Obj 140 top sebzéseim amiknek a vége vereség lett. Kép

Új hozzászólás Aktív témák