Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz balintka #14331 üzenetére

    igen, de a bia és a venti is 5%-t javít, leginkább ott van értelme, ha pl nem 100%-os a legénység, mert épp átképezted és akkor ventivel meg bia-val 100%-nak megfelelőek

    szerintem az és -nek nincs értelme, inkább a vagy, mondjuk a bia-t amúgy is csak második skill-nek lehet igazán jól kifejleszteni, kivétel a közelharcos tankok, mert a hatodik érzék az ugye a kötelező perk elsőnek (kiéve mondjuk pl is tankok, ott mindegy, úgyis spotolva vagy, mert közelharcra termettek)

    más téma. bejött egy e25 szakasz, két e25 és egy T1HT és ki is szedtem az egyik E25-t, elég sunyi tank, tényleg nagyon jó a kamoja, elbújt és oldalba akart kapni, ami részben sikerült is neki, mert 3 lövésem is mellé ment a szemben spotoló T1HT-re, és elkezdtem oldalról bekapni a lövéseket, csakhogy számítottam rá, mert gyanús volt nekem a T1HT, hogy a szakasztársának spotol és mondom legyen meg ez a skalpom is nekimentem az e25-nek

    100hp körül sebez, de tényleg nagyon gyorsan, szemből viszont már pattog (su12244-el voltam), odaértem és jobb oldalt fenti részt meglőve szépen elpusztult, ahogy a T1HT-is, mert gyorsan forgok

Új hozzászólás Aktív témák