Új hozzászólás Aktív témák

  • lacibacsi

    addikt

    válasz Viktoár #139536 üzenetére

    Először is ne sértegess te engem! Vagyis magad. Miért lennél fele olyan jó, mint én? Mert mentem egy igazán jó kört a Skorpióval? Ugyan már! Gyakran mondogatom: noob vagyok én, kérem szépen! :B

    Amúgy tényleg érdekes ez a WR-WN8 összefüggés dolog. Leggyakrabban valóban úgy néz ki, hogy kiadsz magadból mindent a győzelemért, de egyedül nem tudod megnyerni a csatákat (gagyi WR, jó WN8), máskor meg mire helyzetbe kerülhetnél a csapat már letolta 15-0-ra az ellenséget (javuló WR, sz@r WN8). A jó játékost onnan ismerjük meg, hogy hosszú távon ezt a kettőt egyszerre képes megcsinálni...

    Más...
    Ranked battle. Azt hiszem, hogy meghagyom ezt a játékmódot a profiknak. Mentem pár csatát, de elég is volt. Oké, hogy tankállományom sincs hozzá (Type-5, Maus, Obj.261, IS-7), de leginkább az veszi el a kedvem, amikor vesztes csatában nem vagyok benne az első háromban és szépen szedegetik vissza a csíkokat. Hát az anyjuk *csájába! Márpedig vesztes csata ott is akad bőven. Ráadásul mivel nem vagyok jó játékos, még anyagilag is letaglózó egy-egy ilyen kör.

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Új hozzászólás Aktív témák