Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktoár

    addikt

    válasz lacibacsi #137726 üzenetére

    Mert nem várják meg amíg távolról lesebzem őket. :) Így kénytelen vagyok 1vs1-be próbálkozni mikor rám másznak.

    Mondjuk messze nem fullos de a páncélon semmit sem változtat a skill meg a jobb felszerelés/modul.

    A lassúságával semmi bajom,szeretem a lassú tankokat.KV4,Tortoise mind nagy kedvencem.Most a churchill VII-tel is folyamatosan megyek,szintén nincs kifejlesztve minden de ezt is kedvelem.Biztos béna vagyok még vele de valamiért élvezem a játékot. :)

    A t28 proto eddig nagyon elkeserít,de hátha a nagyobb löveggel majd élvezhetőbb lesz.A mostani lövegnek 320 az alfája de nemigen lövök vele 300 fölött és t10-ben ezzel senkit nem fogok (talán még t9-ben sem) fedezék mögé kényszeríteni.Meg hát valljuk be az a 198-as pen sem túl acélos,mert igencsak gyengepontokra van ez kihegyezve viszont ahhoz oda is kellene becsapódni a lövedéknek.Nem elég csak úgy uk muk fuk oda célzozni és bumm. :DDD

    Olyanakoat már nem is említek mikor a type 4 vagy type 5 vagy akár egy is7 jön szembe. :C Nyílván nem az én dolgom ezeket kiiktatni (még arannyal sem igen tudom megsebezni) de addig mégis minek rak fel t10-be amíg nincs meg a nagy löveg?
    Egyszerűen halálra vagyok ítélve,esélyem sincs ellenük.Megfordítani a csatát? :DDD Sebezni sem tudom őket. :C

    Üdv:Viktor

Új hozzászólás Aktív témák