Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz rlazol #137484 üzenetére

    A valaszt ugyan Kryssnek irtam, de Szbaloghnak cimeztem, es csak ugrattam a klantarsamat,azaz magyaran elcelodtem a dolog felett.
    Nem tudom hogyan hasznalja a tankot, sokat nem jatszodtunk egyutt annyira, es lehet hogy nem is ezzel a tankkal, tehat nem tudom hogyan szerezte a csikokat, de tekintve, hogy o a klan legjobb jatekosa, biztosan nem tavolrol lovoldozessel, de az is lehet hogy azt is alkalmazza, az en tankom is felfedezesre es alcara van kielezve, de en nem tudok egy helyben ulni es turelmem sincs mar, vagy 2 honapja nem is jatszom, majd a jovo honapban bepotolom.Amugy nincs se 3, de meg 1 csik sem a tankomon, en ahhoz tul turelmetlen, meg arcvonalbeli jatekos vagyok, igy hamar elhullok.Mellesleg a tudasom sem elegendo ehhez a dologhoz, de meg ha nagy nehezen visszaallnek jobb jatekstilusra, es ovatosabban jatszanek, akkor esetleg nem tartom elkepzelhetetlennek, hogy nagy kinszenvedes aran nem ernem el, de folosleges lenne a sok rapazarolt ido, tekintve, hogy nem tulsagosan izgat a dolog, mivel belatom, hogy en ahhoz tul keves vagyok, es mint mar mondtam nem eri meg nekem a sok raforditott ido, mert egyeb dolgok jobban erdekelnek - pl Stalker modok, stb.

    Szbalog : elismeresem, es igen, a klan logo is jol nez ki :P

Új hozzászólás Aktív témák