Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz lacibacsi #133528 üzenetére

    De miért csak prém tankra érvényes?!? (költői volt, természetesen vágom, hogy ezért van a free XP átváltási akció is, hogy termelje az ember a prém tankra az XP-t, majd váltsa át.) Ettől még kapják be....ez lófüge. :(
    A 3x XP az nem rossz. :N

    (#133533) po1son: látom nem vagyok egyedül a véleményemmel. ;)

    (#133534) Stanislav84: távol álljon tőlem, hogy beszálljak a vitátokba, de olvasva az oda-vissza kapokot, megütötte a szemem a következő mondatod: "A farmolásre pedig nem tértem ki semmilyen módon" Emlékeztetnélek a korábbi hozzászólásodban leírtakra: "Mivel szituációfüggő tank, ezért szerintem egy patriot vagy liberté sokkal jobb választás kredit termelésre." Khm...akkor most hogy is van ez kérem szépen?!? Amúgy ha már ennyire vitatkoztok arra pl egyikőtök sem tért ki a tankot illetően, hogy pl a legénység kiosztása mennyiben egyezik vagy sem a T8-9-10 sima TD-el?!? Amúgy én örülök és köszönöm Carasc0-nak a leírást, nekem felkeltette a kíváncsiságomat a tank iránt. :R

    (#133536) 4580693: nem rossz az és most fogják majd vmikor a "közel jövőben" buffolni. ;) utolsó előtti sor

    (#133544) rlazol: azért oly nagyon nem lőtt mellé a felszerelésekkel - mondjuk TD esetében nagyon mást nem is lehet - szerintem. És azért mert nem tolt le több ezer csatát még nem feltétlen kell ennyire Neki esni itt többeknek is, pláne úgy, hogy egyoldalú a dolog. Pedig mint láthatod Stanislav84 is írt ezt-azt, amit aztán "elfelejtett".

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák