Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz dfsz34 #12912 üzenetére

    Nem tudom, de én 1xre vettem meg az IS-8 és M103 és párhuzamosan megyek velük.
    Az IS-8 közel sem érzem annyira használhatatlannak, mint az M103 alapként.
    Ok az IS-8-ra meg volt a BL-9, de M103-ra meg feltettem free-ből a 120mm-t. Ennyi van mindkét tankon és talán rádiók, semmi több. Sookal jobb köröket tudok menni IS-8, mint M103. Utóbbi baromira szenvedős. Viszont annak örülök, hogy akkor ezek szerint ennél még csak sokkal jobb lesz majd az IS-8! ;] :D

    (#12929) Gab_bee_tm: hello! én kipróbáltam, látványos meg minden, de volna egy kérdésem!?
    A WN7 értéket honnan veszi, miből számolja, mert köze nincs ahhoz, mint amit a Noobmeter mutat!? Ezen az oldalon a WN7-em 1088, míg a Noobmeteren 1204!? Köszi a válaszodat előre is.

    (#12934) octopus666: -111-es WN6?!? :Y Ez a csóka tudhat vmit! Hogy a viharba lehet mínuszba menni?!? Én sokszor azt sem értem, hogy emberek, hogy tudnak összehozni 40-300 as WN6!? :F

    (#12940) homeless09: nem is kell az URL-t megnézni, elég a képen a tank jobb oldali láncvédőjét megnézned, mert elég nagy fehér számmal ott virít, hogy T28! LOL

    MM: tegnap volt olyan T10-es csatám, ahol IS-8 voltam, nálunk volt 6db T10, míg ellenfélnél 9db! Mennyire kiegyensúlyozott a dolog?!? Vagy az az előtti csatában kicsit árnyaltabb volt a dolog, mert "csak" 1 mínusz volt nekünk a T10, de mellette a T9-esekben volt meg az enemy javára a +3!?!? Hogy is van ez akkor?!? Bekaphatja SerB meg az összes WG-s, mert tojnak mindenre, szarnak bele mindenbe, ontják egymás után az update-ket, de miért, mikor semmi értelmeset nem csinálnak benne?!? Tényleg egyre rosszabb lesz csak a játék maga is - nem csak a sok NOOB miatt -, mert szarnak bele! :W :U :o

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák