Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    Ha esetleg valaki még nem kezdte volna el a svéd med ágat, egy rövidke jellemzés az ötös gépről: százas legényekkel kezdtem, első skill 60%-ig jutott 22 csata alatt (plusz volt lámpa is a parancsnoknak, ő másodiknak kapott egy mentort, így picit jobban fejlődtek a többiek). A tank maga egy nagy papírdoboz, közelharcra abszolút alkalmatlan. Sebessége közepes, tűrhető, eljut ahová kell, de nem rohangálós. Az ágyú süllyedése... Brutális! Kis túlzással maga alá benéz... Ez az egyetlen vállalható harcmodor vele - dombok mögüli kukucskálás. Ebben nagyon jó. Már csak azért is kényszerülünk erre, mert van egy 5+ mp alatt töltő ágyúnk, ami nem valami fényes ugye (T-34 2 mp...). Viszont az alfánk 150, ami kellemes, ilyen alacsony szinten ez számottevő többlet a többiekhez képest. Szóval egy közepes távolságból, lehetőleg dombok mögül operáló kis gépezetet kell elképzelni, amit óvni kell, mint a hímestojást, mert papír, cserébe nem veszik komolyan, ami az alfa miatt kellemetlen meglepetés lehet nekik... Nekem magasabb tierben is megállta a helyét, de ott már lehet használni a goldot (144 mm), ami még mindig nem életbiztosítás.
    Összességében kellemes kis gép, szerintem legfeljebb eddig érdemes free-xpzni, mert ez egy használható, jó kis masina.

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák