Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    A Tigris II ugyanazt a játékot igényli, mint a kistesó? Mocsok mód nem megy a Tigrissel sem, és sejtésem szerint a nagytesó ugyanez, csak plusz egy tierben... Semmi mást nem akarok, csak az E-100-at, minden mást kukáznék a vonalról, mert nem nekem való ez a "rejtőzködjünk, mert a légyfing is bevisz, cserébe még lassúak is vagyunk, meg világítunk mint a karácsonyfa..." Így elcseszni ezt a gépet... Ha csak fele annyira lenne hatékony páncélja, mint anno a harcmezőkön... Tudom fasza ágyú, és? Ennyi? Van egy jó ágyúm és örüljek? Persze tudom, én vagyok a hülye, vagy hátul maradok és nem látok semmit (minimál sebzés), vagy előremegyek és szétszednek (minimál sebzés). Most éppen két csatában összesen sikerült összelőnöm a hp-mat... Kemény 1200 az átlagom vele, magyarul nulla, fosch... Mi a francot kell ezzel a géppel csinálni, hogy effektív legyek? Vak vagyok, lassú vagyok, világítok... A pályán csövek vannak, ha beleállok szétlőnek, ha nem, akkor meg nem látok semmit... Banyek... Egy gépen sem idegeskedtem még ennyit, lassan megvan a Királytigris, de meg nem veszem, mert szenvedek ezzel is...

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák